Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

INN Sp. z o.o.O firmie

3 000‐4 600 zł brutto / mies.
  • Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Nasza firma ma szeroki zakres działania, stale się rozwijając i szukając nowych możliwości na rynku. Obecnie jesteśmy czołowym polskim serwisem urządzeń chłodniczych. Prowadzimy wieloletnią współpracę z Pepsico, Kompanią Piwowarską, Grupą Żywiec, Carlsbergiem czy wieloma małymi browarami na terenie Polski. Tylko ten fakt wystarczy, by dowiedzieć się czegoś o naszej firmie. Rocznie wprowadzamy na rynek polski tysiące urządzeń chłodniczych, zarówno nowych jak i regenerowanych. Z roku na rok zwiększając ilość oraz poprawiając standardy, nie tracąc przy tym na jakości. Działamy od 1996 roku.

Będziesz częścią zespołu w Centrum Dystrybucji Sprzętu Marketingowego międzynarodowej korporacji. Do głównych zadań będzie należało:

  • Obsługa wózków widłowych oraz innych urządzeń magazynowych
  • Rozładunek pojazdów i przyjmowanie dostaw
  • Obsługa skanerów kodów kreskowych pracujących w systemie wewnętrznym WMS
  • Wizualna kontroli jakości przychodzących dostaw
  • Składowanie przychodzących towarów i produkowanych przedmiotów w odpowiednich lokalizacjach
  • Czynny udział w przeprowadzanych inwentaryzacjach kroczących oraz spisach z natury
  • Utrzymanie czystości na magazynie
  • Optymalizacja wypełnienia przestrzeni składowania
  • Przekazywanie odpowiednich informacji kontrolerowi zapasów o wszelkich trudnościach w działaniu
  • Przestrzeganie wszystkich przepisów BHP, zwłaszcza wykorzystywanie odzieży roboczej ze szczególnym uwzględnieniem butów ochronnych
  • Wszelkie inne zadania zlecane przez kierownictwo

Wymagania stanowiska:

  • Uprawnienia oraz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Uprawnień UDT do obsługi wózka widłowego – warunek konieczny
  • Umiejętność wykonywania pracy z dużą dokładnością oraz wydajnością
  • Zdolność do pracy fizycznej w ramach wykonywanych zadań
  • Doświadczenie w posługiwaniu się skanerami kodów kreskowych oraz komputerem (pakiet Office)
  • Umiejętność werbalnego oraz pisemnego komunikowania się
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej Medicover
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • pracę stacjonarna (poniedziałek-piątek)

Ogłoszenie archiwalne