Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1139 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

  • Swarzędz, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2015-02-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 35 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

    Magazynier/Operator Wózka Widłowego

    Miejsce pracy: Swarzędz

    Zadania na stanowisku:

    • obsługa wózka widłowego,
    • kompletacja zamówień,
    • obsługa magazynu paletowego.

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej (praca również w weekendy),
    • dobra obsługa komputera.

    Oferujemy:

    • możliwość pracy w renomowanej firmie,
    • wynagrodzenie podstawowe – 12 zł. dzień / 13 zł. noc (brutto) + premia uznaniowa,
    • umowę zlecenie (możliwość przejścia na umowę o pracę),
    • pracę na pełen etat.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."