Magazynier - Operator wózka widłowego

Grandhome Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Metalowców 11
    Świdnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Grandhome Poland Sp. z o.o.

Metalowców 11

Świdnica

Grandhome Poland Sp. z o. o. to prężnie rozwijająca się, międzynarodowa firma branży produkcji osłon okiennych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • rozładunek, załadunek towarów
  • obsługa wydań i przyjęć magazynowych
  • utrzymywanie porządku w magazynie
  • dbanie o zgodność stanów magazynowych, bieżąca inwentaryzacja
  • współpraca z innymi działami mającą na celu terminową realizację zleceń produkcyjnych

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • dobra kondycja
  • umiejętność pracy w grupie
  • obsługa komputera (NAV i Excel)
  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnym zakładzie zlokalizowanym w Specjalnej Strefie Ekonomicznej, w Świdnicy
  • przyjazne środowisko pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczeniową

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy