Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - Operator Wózka widłowego

INCOM POLSKA SP. Z O.O.

  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Kniewska 3/7

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek i rozładunek towaru.

  • Kontrola ilościowa, oraz jakościowa przyjmowanego towaru.

  • Przygotowanie towaru do wysyłki.

  • Rozlokowanie towarów.

  • Wypełnianie dokumentacji magazynowej.

  • Czynny udział w procesach inwentaryzacyjnych.

  • Przygotowanie zleceń produkcyjnych.

  • Praca m. in. z towarami gabarytowymi do 9 m.

  • Obsługa wózków bocznych i czołowych.

Nasze wymagania

  • Pozytywne nastawienie i chęć do pracy, sumienność, dokładność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole.

  • Posiadanie aktualnych uprawnień UDT, oraz uprawnienia do wymiany butli gazowych.

  • Praca w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku.

  • Wykształcenie min. Zawodowe.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. 1 rok.

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Premia motywacyjna do 10%,

  • Praca od poniedziałku do piątku,

  • Bezpłatny transport z centrum do pracy i z pracy,

  • Możliwość rozwoju oraz awansu,

  • Przyjazna atmosfera w pracy,

  • Program poleceń pracowniczych 2000 zł,

  • Pakiet świadczeń socjalnych,

  • Imprezy integracyjne i upominki okazjonalne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

  • pikniki rodzinne