Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier – Operator wózka widłowego (UDT)

EWC Sp. z o.o.O firmie

3 500‐4 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Dla naszego Klienta producenta zamocowań wykorzystywanych w budownictwie, szukamy kandydatów na stanowisko

miejsce pracy – Wrocław
EWC.039.WRO

Wynagrodzenie – 3500-4000 zł brutto/m-c
+ premia 400 zł brutto
Zmianowość – pn-pt, 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6), praca w soboty wg potrzeb

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie towaru pod wysyłki;
  • przyjęcie towaru od dostawców zewnętrznych;
  • przygotowywanie towaru i realizowanie wysyłek do klienta;
  • transport i magazynowanie komponentów na regałach wysokiego składowania;
  • odbieranie i magazynowanie gotowego wyrobu z produkcji;
  • otrzymywanie jakościowych standardów poprzez przestrzeganie procedur i instrukcji;
  • obsługa wózka widłowego;
  • przestrzeganie przepisów BHP;
  • dbałość o powierzony sprzęt i urządzenia;
  • utrzymywanie obszaru magazynu w jak najwyższej czystości i porządku.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie;
  • kwalifikacje potwierdzone przez UDT (I WJO lub II WJO)
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • odpowiedzialność i zaangażowanie;
  • uczciwość i sumienność;
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę na nowoczesnym magazynie, w dynamicznie rozwijającej się Grupie;
  • samodzielne stanowisko, pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole;
  • możliwość udziału w tworzeniu dynamicznego Działu;
  • miłą atmosferę i przyjazne miejsce pracy;
  • możliwości rozwoju zawodowego;
  • bogatą ofertę ZFŚS;
  • parking samochodowy i rowerowy dla pracowników;
  • prywatną opiekę medyczną, karty Multisport i vouchery żywieniowe.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoją aplikację za pomocą przycisku.
tel.: +48 572 254 233

Ogłoszenie archiwalne