Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier - Operator wózka widłowego w magazynie mroźni

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI LODÓW KORALO firmie

  • Nowy Sącz, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracownik fizyczny
Największy polski producent lodów,
w związku z rozbudową terenowych struktur sprzedaży,
poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • obsługa wózków widłowych
  • przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu na podstawie dokumentów  magazynowych
  • kompletacja wysyłek
  • prace magazynowe w warunkach chłodniczych oraz w mroźni

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT będzie dodatkowym atutem)
  • gotowość  do pracy w systemie zmianowym oraz zmiennym mikroklimacie (chłodnia)
  • umiejętność pracy w zespole
  • aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne lub gotowość do ich wykonania

Propozycja przyszłego pracodawcy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów "KORAL" Józef Koral Spółka Jawna z siedzibą w 34-600 Limanowa, ul. Fabryczna 5 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów "KORAL" Józef Koral Spółka Jawna z siedzibą w 34-600 Limanowa przy ul. Fabryczna 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne