Oferta pracy

Magazynier - Operator wózka widłowego

PRIMA GROUP SP. Z O.O.O firmie

  • Warka, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma Prima Group Sp. z o.o. jest grupą producentów owoców i warzyw zajmującą się exportem.
Firma znajduje się w Piasecznie k/Warki.

Opis stanowiska:

  • rozładunek, przyjęcie, składowanie, kompletacja, kontrola oraz załadunek towarów
  • prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą w magazynie
  • dbałość o właściwe wykorzystanie i stan techniczny powierzonego mienia
  • przestrzeganie obowiązujących procedur, instrukcji i innych wewnętrznych regulacji
  • dokładne i sumienne wykonywanie poleceń przełożonego
  • kontakt z kierowcami

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • książeczka SANEPID
  • umiejętność pracy w zespole
  • uczciwość, dokładność, dyspozycyjność, rzetelność
  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera mile widziane

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy