Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier/Operator Wózka Widłowego

Rusak Business Services Sp. z o.o. O firmie

Rusak Business Services Sp. z o.o.

Odlewnicza 6

Warszawa

Skuteczność, wiedza, profesjonalny zespół, pionierskie podejście do handlu zagranicznego oraz jakość świadczonych usług sprawiają że od lat jesteśmy partnerem największych, międzynarodowych firm. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Lokalizacja: WARSZAWA PRAGA – UL. ODLEWNICZA

OBOWIĄZKI NA STANOWISKU PRACY:

  • Rozładunek, załadunek,
  • Kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym,
  • Formowanie jednostek ładunkowych oraz lokowanie ich w sekcjach magazynowych,
  • Kompletacja, pakowanie i przygotowanie zamówień do wysyłki,
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • Bieżące prace porządkowe w magazynie,
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP.

WYMAGANIA:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • Gotowość do pracy na 2 zmiany
  • Gotowość do pracy na wysokości,
  • Znajomość obsługi komputera i umiejętność posługiwania się skanerem,
  • Nastawienie na współpracę oraz zaangażowanie,
  • Rzetelność, uczciwość, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Ogólna znajomość zasad funkcjonowania magazynu.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus premia,
  • Prywatna opieka medyczna po okresie próbnym
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych klikając w przycisk:

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Rusak Business Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Odlewnicza 6 , danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem RODO. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Ogłoszenie archiwalne