Oferta pracy

Magazynier - operator wózka widłowego

MEDCOM Sp. z o.o.

  • Jutrzenki 78A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Jutrzenki 78A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wózka widłowego,

  • przyjmowanie, układanie i wydawanie materiałów oraz produktów,

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Nasze wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (warunek konieczny),

  • znajomość branży komponentów elektronicznych/ elektrycznych,

  • ok. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku pracy,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • odpowiedzialność oraz dyspozycyjność,

  • rzetelność i dbałość o szczegóły.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (dwuzmianowy system pracy - praca w godzinach 7:00 – 15:15 i 12:00 – 20:15),

  • ubezpieczenie zdrowotne

  • karta Multisport,

  • zdobywanie doświadczenia w nowoczesnej i innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • lokalizacja firmy dobrze skomunikowana z centrum Warszawy (siedziba tuż przy stacji kolei WKD).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

MEDCOM działa na rynku 1988 roku i jest jednym z czołowych producentów urządzeń energoelektronicznych dużych mocy na świecie. Specjalizuje się w produkcji urządzeń energoelektronicznych dla transportu publicznego (kolej, tramwaje, metro, trolejbusy i autobusy elektryczne) oraz przemysłu i energetyki.

MEDCOM eksportuje produkty do ponad 30 krajów i współpracuje z wszystkimi najważniejszymi producentami pojazdów na polskim i światowym rynku. W swojej ofercie posiada m.in. falowniki napędowe, przetwornice statyczne, zasilacze buforowe, systemy zasilania gwarantowanego oraz całą gamę autorskich rozwiązań optymalizujących zużycie energii i sprzyjających ochronie środowiska naturalnego.

Przewiń do profilu firmy