Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier – Operator wózka widłowego

LOXX Sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Staniewicka 5

Targówek

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek aut

  • kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych towarów

  • weryfikacja parametrów przesyłek, skanowanie do systemu informatycznego

  • kompletacja zleceń z zastosowaniem terminali radiowych

  • obsługa wózków widłowych wysokiego składu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania najchętniej w firmie logistycznej

  • umiejętność posługiwania się skanerami

  • dobra organizacji pracy, obowiązkowość, punktualność i dokładność

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (5.00-13.00 i 12.00-20.00 od poniedziałku do piątku)

  • preferujemy osoby z uprawnieniami UDT, jednak nie jest to warunek konieczny

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy

  • pomoc w zdobyciu uprawnień oraz możliwość sfinansowania kursu i egzaminu UDT

  • opiekę medyczną

  • pracę w zgranym zespole

  • magazyn zlokalizowany na Pradze Północ z dogodnym dojazdem – tramwaje, autobusy, kolejka WKD

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • możliwość sfinansowania uprawnień UDT

Jesteśmy niemiecką firmą z branży spedycyjno – logistycznej. Zajmujemy się organizowaniem międzynarodowych transportów całopojazdowych i drobnicowych, dystrybucją krajową i obsługą logistyczną firm.

Wchodzimy w skład grupy Rhenus Logistics.

Ale LOXX to nie tylko spedycja, LOXX to przede wszystkim ludzie, ich talenty i wspólne wartości.

Jeśli utożsamiasz się z poniższymi stwierdzeniami, zapraszamy Cię do naszego zespołu.

„Każdy jest odpowiedzialny za obsługę Klienta”

„Okazujemy szacunek Klientom”

„Jesteśmy profesjonalnymi doradcami Klienta”

„Jesteśmy proaktywni”

„Dotrzymujemy terminów i zobowiązań”

„Budujemy wiarygodność swoją i firmy”

„Dbamy o jakość kontaktu z Klientem”

„Jesteśmy elastyczni”

Przewiń do profilu firmy