Magazynier - Operator Wózka Widłowego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 24.07.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 23.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W Grupie Roto najważniejsi są nasi Klienci oraz technologia. Chcemy czynić budynki bardziej wygodnymi i piękniejszymi. Ludzie, którzy z nami pracują sprawiają, że wszystko jest możliwe. Od zawsze jesteśmy blisko Klienta i dzięki temu Grupa Roto stale się rozwija. Od czasu założenia firmy w roku 1935, obecnie jesteśmy przedsiębiorstwem, które generuje obroty na poziomie prawie 700 milionów Euro rocznie. Zatrudniamy około 4.500 pracowników. Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym. Dzięki technologii okuć, które poruszają okna i drzwi oraz okien dachowych i schodów, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo, inspirujemy ludzi na całym świecie.

    Aby wspierać sukces naszego zespołu poszukujemy w Warszawie doświadczonej osoby na stanowisko:

    Magazynier - operator wózka widłowego
    Miejsce pracy: Warszawa Wawer

    Twoje zadania

    • Prawidłowy, zgodny z procedurami  terminowy załadunek i wyładunek towarów ze środków transportowych
    • Składowanie towaru w magazynie
    • Rozmieszczanie towaru zgodnie z ustalonym porządkiem - wg symboli, asortymentu itp. oraz według wskazań przełożonego
    • Prace biurowe związane z obsługą magazynu – w tym np. porządkowanie dokumentacji (listy załadunku, dokumenty dostawy, WZ, PZ)
    • Utrzymywanie w stałej gotowości do użycia i pełnej sprawności wózków widłowych, prawidłowe ich wykorzystywanie
    • Porządkowanie magazynu i placu przed halą magazynową

    Twój profil

    • Wykształcenie zawodowe, preferowane średnie
    • Doświadczenie zawodowe minimum 1 rok pracy w magazynie wysokiego składowania
    • Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Sumienność, punktualność, dyspozycyjność

    Oferujemy

    • Pracę w prężnie działającym, zgranym zespole
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość zdobycia rozległego doświadczenia zawodowego
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych

    Prosimy o nadsyłanie ofert korzystając z przycisku Aplikuj

    Chcesz żyć zasadami Roto razem z nami?

    Przekonaj nas przez Twoją aplikację, że jesteś odpowiednią osobą dla nas. Czekamy na Twoje atuty, które Ciebie odróżniają od innych tak jak i my odróżniamy się naszymi zasadami Roto. Tą oraz inne oferty pracy znajdziesz na naszym portalu pracy:
    www.jobs.roto-frank.com
    Administrator danych
    Informujemy, że podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wał Miedzeszyński 402, 03-994 Warszawa („Administrator” lub „Spółka”).

    Cele i podstawa prawna przetwarzania danych
    Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji
    w oparciu o obowiązujące przepisy a podstawą prawną naszych działań jest art. 6 ust 1 lit. c Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. („RODO”). W ramach realizacji tego celu dane mogą być wykorzystane w procesie profilowania, którego celem jest kierowanie ofert do kandydatów o odpowiednich do stanowiska pracy kwalifikacjach (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

    Przetwarzanie danych w zakresie szerszym niż wynikający z przepisów prawa pracy oraz w celach przyszłych rekrutacji odbywać się będzie na podstawie zgody wyrażonej w formularzu rekrutacyjnym (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

    Okres przechowywania danych
    Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od daty złożenia aplikacji, w tym wypełnienia przez Panią/Pana Kwestionariusza Osobowego od Administratora.
    Dane osobowe nie będą przetwarzane także po wycofaniu przez Panią/Pana zgody lub złożeniu sprzeciwu, w sytuacjach gdy takie uprawnienie przysługuje.

    Odbiorcy danych
    Odbiorcą podanych przez Panią/Pana danych osobowych mogą być podmioty trzecie wspierające Spółkę w procesie rekrutacji (doradztwo w zakresie rekrutacji, wsparcie w zakresie IT). Przy czym podmioty te przetwarzają dane wyłącznie zgodnie z zaleceniami Spółki.

    Prawa osoby, której dane dotyczą
    Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia,   ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych do innego administratora.
    Może Pani/Pan wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych, jeżeli odbywa się ono na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO.
    Może Pani/Pan w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, jeżeli odbywa się ono na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO, jednakże jej wycofanie nie wpłynie na zgodność
    z prawem przetwarzania Pani/Pana danych osobowych dokonanego przed jej wycofaniem.

    Gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy prawa przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Ww. prawa można zrealizować kontaktując się z Administratorem w sposób opisany powyżej.

    Informacja o obowiązku podania danych i skutkach i niepodania
    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych, zbieranych przez Administratora na podstawie obowiązujących przepisów jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji.

    Podanie danych w oparciu o Pani/Pana zgodę oraz przetwarzanych w oparciu o prawnie uzasadniony interes Administratora, o którym mowa wyżej, jest dobrowolne i nie wpływa na proces rekrutacji.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.