Oferta pracy

Magazynier - Operator wózka widłowego

DeLaval Operations Sp. z o.o.O firmie

DeLaval Operations Sp. z o.o.

Robotnicza 72

Wrocław

Jesteśmy szwedzką firmą zajmującą się produkcją rozwiązań dedykowanych farmom mlecznym na całym świecie. Zaufało nam ponad milion klientów, którym dostarczamy zintegrowane rozwiązania tj. systemy udojowe, roboty do żywienia zwierząt, utrzymania farm w czystości oraz rozwiązania IT do zarządzania stadem. Oferujemy również oryginalne części zamienne oraz serwis naszych maszyn i oprogramowania.

Nasz asortyment zapewnia wysoką wydajność pracy i dochodowość gospodarstwa oraz dobrostan zwierząt i bezpieczeństwo żywności.

Naszą wizją jest umożliwienie zrównoważonej produkcji żywności dbając jednocześnie o dobrostan zwierząt. Jako firma zbudowana na innowacjach nieustannie pracujemy nad tym, aby pomóc naszym klientom zwiększyć wydajność przy mniejszym nakładzie środków, dostarczając wiodący na świecie sprzęt i rozwiązania do udoju.

Dziś DeLaval ma około 4500 pasjonatów, działających na ponad 100 rynkach na całym świecie. DeLaval jest częścią grupy Tetra Laval. Zobacz więcej na www.delavalcorporate.com.

Magazynier – operator wózka widłowego
(Miejsce pracy: Wrocław)

Cel stanowiska:

Osoba na stanowisku Magazynier będzie wspierała realizację procesu produkcji poprzez sprawną obsługę klienta wewnętrznego i zaopatrywanie wydziałów w potrzebne surowce oraz realizowała zadania w obszarze gospodarki magazynowej.

Zadania:

  • Obsługa wózków widłowych przy czynnościach związanych z towarem: odbiór, składowanie, kompletacja, załadunek i rozładunek
  • Dostarczanie surowców i komponentów potrzebnych do produkcji
  • Prace administracyjne związane z rejestracją i ewidencją w systemie SAP
  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentacji magazynowej
  • Przygotowanie wysyłek
  • Uczestniczenie w inwentaryzacjach

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (II WJO lub I WJO)
  • Umiejętność obsługi komputera – mile widziana znajomość systemu SAP
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmian
  • Sumienność, punktualność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane analogiczne doświadczenie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premia roczna
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z DeLaval
  • Szkolenia wewnętrzne podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość zdobycia uprawnień kat. I WJO (dofinansowanie)
  • Obiady w restauracji pracowniczej - opłacane przez pracodawcę
  • Chipy do automatów vendingowych
  • Ponadto oferujemy dofinansowanie z Funduszu Socjalnego do karty Multisport oraz innych benefitów do wyboru
  • Prywatna opieka medyczna
  • Finansowane ubezpieczenie grupowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy