Oferta pracy

Magazynier/Operator wózka widłowego

Abalone Poland Sp. z o.o. O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376
dla swojego klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukuje osób do wykonywania czynności:

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 22 zł brutto/h
  • pełne wdrożenie w pierwszych dniach w pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • niezbędną odzież ochronną
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Zadania:

  • obsługa wózków widłowych
  • kompletacja zamówień
  • rozładunek i załadunek towarów
  • rozkładanie towaru na półki
  • praca ze skanerem
  • dbanie o porządek na magazynie i przestrzeganie przepisów BPH

Wymagania:

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • umiejętność obsługi urządzeń elektronicznych
  • dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych oraz co drugą sobotę
  • samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając przycisk „Aplikuj” oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą na ul. Marszałkowska 126, 00-008 Warszawa będącego administratorem danych osobowych zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym.

Twoje dane będą przez nas przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłe procesy.

Wyrażoną wcześniej zgodę możesz w każdym czasie wycofać.

Ogłoszenie archiwalne