Oferta pracy

Magazynier- Operator Wózka Widłowego

Dijo Baking Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw surowców i opakowań oraz sprawdzanie ich pod kątem zgodności z dokumentacją

  • Przyjmowanie wyrobów z produkcji i wydawanie z magazynu

  • Kompletacja towarów do wysyłki

  • Rozładunek, załadunek samochodów ciężarowych przy pomocy wózka widłowego

  • Przygotowywanie oraz sprawdzanie dokumentów niezbędnych przy dostawie lub wysyłce towarów

  • Obsługa programów magazynowych w systemie informatycznym WMS

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w/w stanowisku wraz z obsługą wózka widłowego

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (elektryczne i spalinowe)

  • Praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie programów magazynowych

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy

  • Sumienność w wypełnianiu obowiązków

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień