Oferta pracy

Magazynier - Operator wózka widłowego

Rolladen GroupO firmie

4 130‐4 500 zł brutto / mies.
  • Fabryczna 16
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Rolladen Group

Fabryczna 16

Wrocław

Rolladen Group jest firmą produkcyjną z 20-letnim doświadczeniem w branży bram garażowych i rolet zewnętrznych.

Od 2008 roku pierwszą linią sprzedaży naszych produktów jest internet pod marką rolladenplanet.de

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • załadunek i rozładunek dostaw
  • prawidłowe przyjęcie dostaw i rozmieszczenie towaru w magazynie
  • wydawanie towaru na produkcje i zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych
  • dbałość o porządek i czystość w magazynie
  • wysyłka gotowego wyrobu - przygotowanie paczek dla poszczególnych operatorów logistycznych (kurierów)

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych z potwierdzonym zdanym egzaminem UDT
  • minimum 5  lat doświadczenia pracy na magazynie w tym 3 lata w jednym przedsiębiorstwie
  • znajomość systemu WMS w tym obsługi skanera
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy