Oferta pracy

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Formel D Polska Sp. z o.o.

  • Września

    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Godziny pracy:6:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-06:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek dostawy

  • Przyjęcie i rozmieszczenie towaru

  • Kompletowanie zamówień

  • Przygotowanie towaru dla produkcji

  • Dbanie o odpowiedni przepływ produktu

  • Obsługa wózków paletowych i widłowych

  • Transport międzyzakładowy

  • Zapewnienie wysokiego standardu obsługi dostaw

Nasze wymagania

  • Gotowość i predyspozycja do wykonywania pracy fizycznej

  • UDT WJO2

  • Sumienność i dobra organizacja

  • Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej (6:00-14:00/ 14:00-22:00/ 22:00-06:00)

  • Gotowość do wyjazdów w delegację

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz do 10% premii

  • Benefity: dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne, wczasy pod gruszą,

  • bony świąteczne, dostęp do platformy językowej e-tutor

  • Pracowniczy Plan Kapitałowy

  • Rozwój zawodowy i udział w szkoleniach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

TWÓJ PARTNER DO KONTAKTU

TWOJ PARTNER DO KONTAKTU: Formel D | Natalia Suścicka| Ul. Toszecka 101 | Gliwice | Polska

T +48 533 141 088 | [email protected] | www.formeld.com

FORMEL D – GLOBAL PARTNER FOR VEHICLE, PARTS AND SERVICE READINESS

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993. Siedzibie mieści się w Koloni. Obecnie zatrudniamy ponad 12 000 osób z 45 narodów w ponad 90 lokalizacjach w 22 krajach. Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Przewiń do profilu firmy