Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier - Operator wózka widłowego

  • Września, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AQUILA Września Sp. z o.o.
    będąca członkiem międzynarodowej grupy
    VPK Packaging, producent tektury falistej

    poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

    Podstawowe obowiązki:

    • rozładunek i przyjmowanie towarów na magazyn;
    • przygotowania towarów do wysyłki i załadunek zgodnie ze specyfikacją;

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe;
    • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi;
    • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;

    Do aplikowania zachęcamy mężczyzn jak i kobiety, które nie posiadają uprawnień na wózek widłowy. W ramach umowy zapewniamy kurs na wózki widłowe, za który koszt ponosi Pracodawca.

    Oferty pracy (CV, list motywacyjny) prosimy przesyłać
    za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie do wybranych kandydatów.
    Do CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2015r. poz. 2135 z późn. zm.)