Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier- Operator wózka widłowego wysokiego składu / Складщик - оператор високорейкового навантажувача

Raben Logistics Polska sp. z o.o.

4 6005 600 brutto / mies.
  • Tarnów

    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i kompletacja zleceń dla klientów / Підготовка та комплектування замовлень для клієнтів

  • Rozładunek i załadunek towaru / Розвантаження та навантаження вантажів

  • Praca na systemie magazynowym i dbałość o parametry jakościowe / Робота в складській системі та турбота про параметри якості

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w przygotowywaniu i kompletacji zleceń w magazynie / Ви маєте досвід підготовки та комплектування замовлень на складі

  • Jesteś gotowy/a do pracy 3-zmianowej i nocnej / Ви готові до 3-змінної та нічної роботи

  • Cechuje Cię uczciwość, sumienność, punktualność, dyspozycyjność / Ви чесні, сумлінні, пунктуальні

  • Posiadasz uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych- warunek konieczny / Ви маєте кваліфікацію UDT для керування навантажувачами – необхідна умова

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / Стабільна зайнятість на підставі трудового договору

  • Wynagrodzenie podstawowe wraz z premią miesięczną po okresie próbnym od 4600 – 5600 brutto ( w zależności od doświadczenia, umiejętności oraz posiadanych uprawnień) / Основна заробітна плата після випробувального періоду з місячною премією від 4600 до 5600 брутто ( залежно від вашої кваліфікації, навичок та досвіду)

  • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, kafeteria mybenefit w tym karta sportowa, bilety do kina, zniżki na zakupy; paczki świąteczne dla pracowników i dzieci, dofinansowanie do wypoczynku, karty zniżkowe na paliwo, karty Sim dla Ciebie i rodziny w atrakcyjnej cenie itp. / Переваги, в т.ч. приватне медичне обслуговування, кафетерій mybenefit, включаючи спортивну картку, квитки в кіно, знижки на покупки; святкові пачки для працівників та дітей, дофінансування до відпустки, картки знижок на паливо, сім-карти для вас і вашої родини за привабливою ціною тощо

  • 30-minutową przerwę wliczoną do czasu pracy / 30-хвилинна перерва, включена в робочий час

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowego doświadczenia / Можливість професійного розвитку та отримання нового досвіду

  • Bezpłatny dostęp do aplikacji do nauki języka polskiego oraz angielskiego i niemieckiego / Вільний доступ до програми для вивчення польської, англійської та німецької мов

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • Karta paliwowa Lotos

  • Karta Makro

Mamy drive do rozwoju!

I dlatego jako Raben rozwijamy się nieustannie od niemal 90 lat. Każdego dnia podbijamy europejskie i krajowe drogi. Posiadamy ponad 130 lokalizacji w 14 państwach - i wciąż nam mało! Pewnie dlatego cieszymy się opinią lidera w branży logistycznej. To nie przeszkadza nam przy okazji naprawdę dobrze się bawić - w pracy i poza nią. Dołącz do nas!

У нас є бажання розвиватися!

I тому, Рабен, постійно розвивається вже майже 90 років. Щодня ми підкорюємо європейські та національні дороги. У нас понад 130 локацій у 14 країнах – і все одно нам недостатньо! Напевно, тому ми користуємося репутацією лідера в галузі логістики. Це дозволяє нам по-справжньому отримувати багато задоволення – і на роботі, і поза нею.. Приєднуйся до нас!

Przewiń do profilu firmy