Logo Pracuj.pl

3 850–4 100
brutto / mies.
  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    6:00-14:00, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o.

Mazowiecka 70A

Mokre

Toruń

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kompletacja zamówień produkcyjnych oraz dostarczanie ich na hale produkcyjne
  • odbieranie wyrobów gotowych z produkcji
  • przyjmowanie dostaw surowców oraz ich rozmieszczanie w magazynie z zachowaniem określonego systemu identyfikacji
  • przygotowywanie towarów gotowych na wysyłkę oraz ładowanie ich na środki transportu
  • obsługa wózków widłowych
  • pilnowanie porządku na magazynie i przestrzeganie przepisów BHP

Nasze wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat - również na okresie próbnym
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • przyjazną atmosferę :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Wysłanie CV

2

Analiza CV

3

Zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną

Firma Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o. działa w Polsce od 2013 roku. Jesteśmy liderem na rynku osłon okiennych. Specjalizujemy się w produkcji wysokojakościowych rolet zewnętrznych i plisowanych, markiz, żaluzji i moskitier. Nasze produkty docierają do ludzi w całej Europie, dbając o ich prywatność oraz ochronę przed słońcem.

Magazynier - Operator Wózka Widłowego z UDT, Mazowiecka 70A, Mokre, Toruń