Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier - Operator Wózka

Spedimex Sp. z o.o.O firmie

Spedimex Sp. z o.o.

Batorowska 50

Wysogotowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • załadunek oraz rozładunek towarów

  • preparacja produktów na palety

  • obsługa wózków widłowych oraz skanera

  • czynności związane z utrzymaniem magazynu

  • kontrola stanu technicznego obsługiwanego sprzętu

  • zachowanie norm i standardów BHP

Nasze wymagania

  • uprawnień na wózki jezdniowe (najlepiej UDT)

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

  • motywacji do podjęcia stabilnej pracy na pełen etat

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • zaangażowania w realizację powierzonych zadań

  • odpowiedzialności za wykonywaną pracę

  • sprawności fizycznej

To oferujemy

  • chcesz twardo stąpać po ziemi i czuć się bezpiecznie? – my Ci gwarantujemy stabilne zatrudnienie i umowę o pracę na pełen etat

  • terminowe wynagrodzenie – wszystko jest na czas!

  • sponsorowany pakiet medyczny z dostępem do lekarzy opieki podstawowej i specjalistycznej

  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia oraz pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach

  • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej – na nas możesz liczyć!

  • miłą atmosferę pracy w sympatycznym zespole!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • konkursy dla pracowników

  • konkursy dla dzieci pracowników

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa kwalifikacyjna

3

Informacja zwrotna

Witaj w Spedimex, miejscu gdzie od niemal 30 lat tworzymy rozwiązania dla łańcucha dostaw. Jesteśmy obecni w 13 lokalizacjach w Polsce. Codziennie, ponad 2000 pracowników Spedimex dba o to, aby produkty z naszych magazynów, jak najszybciej trafiły do swoich nowych właścicieli. Każdego dnia dostarczamy przesyłki w niemalże w każdy zakątek Polski i Europy.

Razem tworzymy wyjątkowy zespół #SpedimexTeam. Dołącz do nas i zostań jego częścią!

Przewiń do profilu firmy