Logo Pracuj.pl

Magazynier - operator wózka wysokiego składu

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)O firmie

  • Koszalin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

Strefowa 9

Koszalin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wózków podnośnikowych (wysoki skład do 8 m)
  • Udział w procesie inwentaryzacji stanów magazynowych zgodnie ze standardami firmy
  • Zabezpieczanie skompletowanych palet
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa (systemu HACCP, zasad GMP/GHP oraz BHP

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze wózków podnośnikowych (wysoki skład do 8 m)
  • Uprawnienia UDT do kierowania wózkami podnośnikowymi
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy i święta, a także pracy fizycznej
  • Gotowość do pracy w zmienno-temperaturowych warunkach

To oferujemy

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premie
  • Pakiet ponad 20 benefitów
  • Podwyżki stażowe
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku
  • Programy wspierające zdrowie – rozgrzewki przed pracą oraz dostęp do gabinetu fizjoterapii
  • Bezpłatne dwudaniowe obiady w trakcie zmiany

Ponad 3250 sklepów w 1100 miejscowościach oraz 16 centrów dystrybucyjnych. To właśnie Biedronka – lider branży retail, który od 27 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju w strukturach firmy oraz bogaty pakiet programów socjalnych i benefitów. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. #Codziennie.

Aktualne oferty pracodawcy
dc13

Magazynier - operator wózka wysokiego składu, Strefowa 9, Koszalin