Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - Operator wózków widłowych

MUELLER FABRYKA ŚWIEC SA

  • Grudziądz

    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wózków jezdniowych oraz skanerów

  • Komplementacja zamówień zleconych przez produkcję

  • Dbałość o ład i porządek na swoim stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe

  • Doświadczenie w pracy na magazynie oraz w operowaniu wózkiem widłowym

  • Umiejętność obsługi skanera

  • Dokładność, rozwaga

To oferujemy

  • Premia roczna

  • Nagrody za pomysły pracowników

  • Organizowanie imprez dla dzieci naszych pracowników

  • Celebrowanie drobnych świąt: tłusty czwartek, dzień kobiet

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Jasna ścieżka rozwoju

  • Wspieranie lokalnych organizacji i inicjatyw

  • Konkursy dla dzieci

  • Stabilne zatrudnienie

  • Przyjazną atmosferę

  • Premię miesięczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Mueller Fabryka Świec S.A. jest jednym z wiodących producentów świec na świecie. W naszej firmie zdajemy sobie sprawę, że ludzie są najważniejszym kapitałem i dobrem firmy. Każdego z naszych pracowników traktujemy jako ważne ogniwo w osiąganiu sukcesu, a jego pracę traktujemy z należytym szacunkiem.

Praca w Mueller Fabryka Świec S.A. to duża samodzielność, realny wpływ na rozwój firmy, przyjazna atmosfera i praca zespołowa.

Przewiń do profilu firmy