Oferta pracy

Magazynier - Operator wózków widłowych

SIA ABRASIVES POLSKA Sp. z o.o.

Prosta 21

Łozienica (pow. goleniowski)

Twój zakres obowiązków

Pracując w sia jako magazynier/operator wózków widłowych będziesz obsługiwał/a (w zależności od doświadczenia) wózki czołowe, pociąg logistyczny lub wózek boczny wysokiego składowania.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera/operatora wózków jezdniowych

  • Mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Premię miesięczną do 15%

  • Benefity współfinansowane przez firmę: ubezpieczenie grupowe Aviva, karta Multisport, prywatną opiekę medyczną Medicover, smaczne obiady w kantynie (dofinansowane przez firmę)

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i zespole doświadczonych ludzi

  • System pracy od poniedziałku do piątku

  • Bezpieczne warunki pracy

Nowoczesne, międzynarodowe, wysoko dynamiczne środowisko. Jakość słynna na całym świecie. Zależy nam, aby nasze produkty wzbudzały entuzjazm, poprawiały jakość pracy i życia i pomagały chronić zasoby naturalne. Jesteśmy firmą zajmującą się konfekcjonowaniem wysokiej jakości materiałów ściernych. Witamy w miejscu gdzie stawiamy na rozwój - sia Abrasives - grupa Bosch.

Przewiń do profilu firmy