Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier - Operator wózków widłowych

  • Poznań, Batorowo (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 28.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zakład Poligraficzny POL-MAK P.D. Makowiak Sp.j.

    Zakład Poligraficzny POL-MAK to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, oferujące szeroki asortyment wyrobów papierniczych – serwetki dekoracyjne, talerzyki, kubeczki, kartki okolicznościowe, torby ozdobne, papiery ozdobne oraz artykuły szkolne. Firma rodzinna z 30-letnią tradycją utrzymuje wysokie tempo rozwoju. Nowoczesny park maszynowy, w połączeniu z grupą wyspecjalizowanych pracowników, pozwala skutecznie konkurować w Polsce, jak również na rynkach międzynarodowych.

    Miejsce pracy: Poznań, Batorowo (pow. poznański)
    Numer referencyjny: Magazynier - Operator wózków widłowych

    Opis stanowiska:

    • Rozładunek i załadunek transportu,
    • Rozdzielanie towaru na dalsze kierunki wysyłki,
    • Proste prace magazynowe,
    • Obsługa wózka widłowego.

    Wymagania:

    • Uprawnienia na wózek widłowy (wysokie składowanie),
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu,
    • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym,
    • Podstawowa znajomość obsługi komputera,
    • Punktualność,
    • Dyspozycyjność,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Skrupulatność,
    • Chęć dalszego rozwoju i ciągłego doskonalenia się,
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w oparciu o umowę o pracę,
    • Pracę w firmie o jasnych i przejrzystych wartościach, które budują naszą kulturę organizacyjną,
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna LuxMed, karta MultiSport, bony świąteczne.

    Aplikacje (CV wraz ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj.

    Informujemy, iż skontaktujemy się telefonicznie tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zakład Poligraficzny POL-MAK P.D. Makowiak sp.j. z siedzibą w Przeźmierowie przy ul. Słonecznej 6 zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

    W przypadku zgody na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie w CV dodatkowo klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Zakład Poligraficzny POL-MAK P.D. Makowiak sp.j. z siedzibą w Przeźmierowie przy ul. Słonecznej 6 zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Zakład Poligraficzny POL-MAK P.D. Makowiak sp.j. z siedzibą w Przeźmierowie przy ul. Słonecznej 6 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu lub przyszłych rekrutacji.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 oraz 14 ust. i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) Zakład Poligraficzny POL-MAK P.D. Makowiak sp. j. informuje, że:

    • Administratorem Pani/Pana danych osobowych (ADO) jest Zakład Poligraficzny POL-MAK P.D. Makowiak sp. j. z siedzibą w Przeźmierowie przy ul. Słonecznej 6.
    • ADO nie powołał inspektora ochrony danych, ale z ADO można skontaktować się poprzez:
    1. email: [email protected]
    2. listownie: Zakład Poligraficzny POL-MAK, ul. Stefana Batorego 93, 62-080 Batorowo.
    3. telefonicznie: 61 654 55 50
    • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 22(1) Kodeksu pracy lub art. 6 ust 1 lit. a) RODO (jeżeli wyrazi Pani/Pan stosowną zgodę) lub art. 6 ust 1 lit. b) RODO lub art. 6 ust 1 lit. f) RODO (prawnie uzasadnione interesy realizowane przez ADO to ustalenie, dochodzenie lub obrona przed roszczeniami) w celach rekrutacyjnych.
    • Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom świadczącym na rzecz ADO następujące usługi: ubezpieczenia prawne, księgowe, doradcze, informatyczne, archiwizacyjne, pocztowe/kurierskie.
    • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
    • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia i zakończenia procesu rekrutacji, w związku z którym Pani/Pana oferta pracy została zgłoszona, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji – przez okres 2 lat od dnia wyrażenia takiej zgody.
    • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody – prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    • Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.
    • Pani/Pana dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub innych aktach prawa pracy są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie pozostałych danych osobowych nie jest obowiązkowe; ich niepodanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    • Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
    • Na okoliczność pozyskania Pani/Pana danych osobowych nie od Pani/Pana, ADO informuje, że:
    1. pozyskane dane osobowe to dane kontaktowe, dane wynikające ze złożonej przez Panią/Pana oferty pracy,
    2. ADO pozyskał te dane od Grupa Pracuj sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie prowadzącej szereg serwisów internetowych dotyczących m.in. rekrutacji.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.