Ta oferta pracy jest nieaktualna od 784 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

magazynier/operator wózków widłowych

  • Trzebinia, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 02.09.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

    Dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

    Nr ref.: 25368
    Praca tymczasowa
    Lokalizacja: Trzebinia

    Zakres obowiązków:

    • dostarczanie surowców na linie konfekcyjne
    • odwożenie wyrobów gotowych z linii konfekcyjnych
    • foliowanie palet z wyrobami gotowymi
    • ewidencja działań w systemie
    • układanie towaru na palety
    • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

    Oczekiwania:

    • uprawnienia  na wózki widłowe z wymianą butli gazowych
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

    Oferta:

    • umowa o pracę tymczasową
    • praca w systemie trzyzmianowym

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)