Oferta pracy

Magazynier/ Operator załadunku

Arhelan Sp. Z o.o.

  • Bielsk Podlaski

    Bielsk Podlaski, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie towarów dostarczonych do magazynu, ustalanie ich ilości, czuwanie nad odbiorem technicznym (jakościowym),

  • terminowe przygotowywanie, kompletacja i realizacja zamówień

  • rozmieszczanie i układanie przyjętych materiałów na magazynie zgodnie z funkcjonującymi standardami, zabezpieczenie ich przed ubytkami, zniszczeniem i kradzieżą

  • kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym

Nasze wymagania

  • uczciwość i chęć do pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w nocy)

  • posiadanie aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do ich wyrobienia

  • posiadanie prawa jazdy lub uprawnień na wózki widłowe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • terminowość w wypłacaniu wynagrodzenia (wynagrodzenie: podstawa + system nagród)

  • możliwość awansu zawodowego

  • możliwość skorzystania z pakietów ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do karty Multisport, bogaty pakiet socjalny (m.in. bony lub paczki świąteczne dla pracowników, dofinansowanie do biletów do teatru/kina, nieoprocentowane pożyczki oraz zapomogi, wycieczki, imprezy integracyjne dla pracowników) oraz karty zniżkowe na rodzinne zakupy w sieci Arhelan.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Arhelan to w 100% polska, dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów spożywczych.

Działamy od prawie 30 lat w województwie podlaskim, warmińsko-mazurskim, mazowieckim, lubelskim. W naszej firmie pracuje ponad 1500 osób. Jesteśmy solidnym i społecznie odpowiedzialnym pracodawcą.

Przewiń do profilu firmy

Zaaplikuj! Mamy krótki proces rekrutacji.

Wysłanie CV ------- > Spotkanie z kierownikiem ------- >Decyzja

Jeśli jesteś zainteresowany, aplikuj wypełniając formularz.