Logo Pracuj.pl

Magazynier

Cartel FoodsO firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Od czego zaczniesz? Na początku będziesz przygotowywał paczki do wysyłki kurierskiej (liczymy na Twoją samodzielność i siłę fizyczną). Chcemy jednak, żebyś się rozwijał, dlatego z czasem poznasz pracę biura, będziesz mógł nauczyć się wystawiać faktury oraz przyjmować zamówienia od klientów. Zależy nam także, abyś miał czynne prawo jazy kat. B, aby czasem osobiście zawieść towar do klienta.

JAKIE ZADANIA STAWIAMY PRZED TOBĄ?

• przygotowanie produktów do wysyłki kurierskiej: kompletacja, pakowanie, wydawanie zamówień (produkty suche),

• przyjmowanie i rozładunek dostaw,

• utrzymanie porządku w obrębie magazynu,

• dbałość o prawidłowy obieg dokumentów sprzedażowo – magazynowych

• transport towaru do klienta (lokalnie)

Nasze wymagania

  • zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy,
  • znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • czynne prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • pracę na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16,
  • umowę o na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • zatrudnienie w nowoczesnej i dobrze prosperującej firmie, w której ważne są wzajemne relacje, szacunek i zaufanie. Dobra atmosfera jest dla nas priorytetem :)

Od prawie 30 lat produkujemy i dostarczamy wysokiej jakości produkty dla gastronomii.

Jesteśmy polską firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasze marki to Mr.Hash, Holly Powder, Home Made Drinks oraz sieć franczyzowa Chilli Mili.

Magazynier, Opole