Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

IPAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Johannesa Gutenberga 1

Opole

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i wydawanie surowców oraz komponentów do produkcji

  • rozładunek oraz załadunek samochodów

  • kontrola ilościowa i jakościowa towaru

  • obsługa transportu wewnętrznego

  • obsługa systemu magazynowego

  • przestrzeganie i stosowanie procedur związanych z magazynowaniem, wysyłką i przyjmowaniem towarów

  • zabezpieczanie wyrobów przed zniszczeniem, uszkodzeniem lub kradzieżą

  • utrzymywanie porządku w magazynach

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w magazynie

  • uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego lub gotowości uzyskania uprawnień (koszt zwracany przez pracodawcę)

  • umiejętność obsługi komputera

  • samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i efektów pracy

  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

Firma IPAK Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu to dynamicznie rozwijająca się drukarnia offsetowa specjalizująca się w produkcji opakowań z tektury litej.

Przewiń do profilu firmy