Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

Pasta Food Company Sp. z o.o.

  • Północna 12, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:5:30-13:30, 13:30-21:30, 21:30-5:30
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Północna 12

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek surowców i opakowań oraz ich prawidłowe przyjęcie na magazyn

  • Kontrola ilości, jakości i prawidłowej rotacji przyjmowanych towarów

  • Załadunek wyrobu gotowego, przygotowywanie dokumentów wysyłkowych

  • Monitorowanie warunków w jakich odbywa się załadunek i rozładunek (kontrola czystości samochodu, temperatura samochodu itp.)

  • Organizowanie gospodarki odpadowej

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi UDT

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w środowisku produkcyjnym

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia

  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku, w systemie 3-zmianowym (5:45-13:45,13:45-21:45,21:45-05:45)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio u pracodawcy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Premię frekwencyjną

  • Pełne wdrożenie i przeszkolenie na stanowisku pracy

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet socjalny (karty upominkowe, dofinansowanie do kart Multisport, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży, imprezy integracyjne)

  • Nielimitowany dostęp do produktów firmy w czasie godzin pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia; informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Znajdujemy się przy ul. Północnej 12. Do naszego zakładu dojedziesz autobusem MZK nr 13, 12, 18.

Pasta Food Company Sp. z o.o., międzynarodowa spółka specjalizująca się w produkcji chłodzonej lazanii, w związku z rozwojem firmy, poszukuje do swojego zakładu w Opolu kandydatów na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu

Przewiń do profilu firmy