Magazynier

Nutricia Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zamawianie surowców i opakowań na produkcję;

  • Przyjęcie dostaw opakowań i surowców;

  • Załadunki zwrotów do magazynów zewnętrznych;

  • Obsługę magazynów przywydziałowych;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako Magazynier;

  • Uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT;

  • Doświadczenie w obsłudze programów WMS , SAP;

  • Dobre kompetencje komunikacyjne;

  • Dokładność;

  • Możliwość pracy w systemie 3 zmianowym;

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę (na czas nieokreślony - po 3-miesięcznym okresie próbnym);

  • pracę w międzynarodowej firmie o uznanej marce, nastawionej na rozwój pracowników, ceniącej różnorodność i tolerancję w organizacji;

  • pakiet benefitów, w tym m.in. pakiet LuxMed (w tym przychodnia przyzakładowa), kartę Multisport oraz dofinansowanie do dojazdu do pracy (zależnie od odległości od miejsca zamieszkania do miejsca pracy - w obrębie Opola 99 zł), atrakcyjne dodatki urlopowe i świąteczne, premie wydajnościowe;

  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (szkolenia na wciągniki i wciągarki, szkolenia energetyczne itp);

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Spotkanie z Rekruterem

3

Spotkanie z Managerem

4

Oferta

NUTRICIA należąca do Grupy Spółek Danone to lider rynku odżywek dla dzieci i niemowląt w Europie.

Dzięki wdrażaniu cyfrowych rozwiązań w obszarze produkcji doskonalimy ergonomię pracy, umożliwiamy stały dostęp do filmów instruktażowych i potrzebnych informacji, automatyzujemy powtarzalne i skomplikowane procesy.

Przewiń do profilu firmy