Magazynier

Domino Temporary Work

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Agencja pracy tymczasowej Domino Polska Sp. z o.o. (nr certyfikatu 5070), dla prężnie działającej firmy z branży spożywczej szuka pracowników na stanowisko:

Magazyniera

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie zamówień

  • Przyjmowanie towaru od dostawców zewnętrznych

  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

  • Dbanie o powierzony sprzęt

  • Praca ze skanerem

Wymagania pracodawcy

  • Chęci do pracy i nabywania nowego doświadczenia

  • Szybkiego uczenia się

  • Gotowości do pracy w godzinach nocnych

  • Dogodnego dojazdu na strefę logistyczną w Opolu (Ul. Głogowska)

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę

  • Możliwość zdobycie Doświadczenia

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie

  • Elastyczne godziny pracy (praca na dwie zmiany)

Domino jest grupą wchodzącą w skład konsorcjum Reseau Domitis założoną w Lyonie i Paryżu we Francji i przez przeszło 12 lat działalności rozwinęła sieć agencji obecnych we wszystkich większych miastach na terenie Francji.

DOMINO posiada biura we Francji w Polsce, Szwajcarii i Holandii. W Polsce pierwsza siedziba została założona w Poznaniu. Poznań jako miasto korzystnie położone logistycznie oraz z dużą ilością inwestycji zostało wybrane jako siedziba DOMINO we Wschodniej części Unii Europejskiej (Agencja 5070).

Przewiń do profilu firmy