Logo Pracuj.pl

Magazynier

PARETTi RekrutacjaO firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za przepływ materiałów na terenie firmy
  • Obsługa wózków widłowych oraz paletowych
  • Zarządzanie materiałami i zapasami zgodnie z zasadami FIFO
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Znakowanie materiałów zgodnie z przyjętymi standardami
  • Koordynacja przepływu materiałów za pomocą skanera

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - na magazynie
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Umiejętność obsługi skanera magazynowego
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera oraz MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Możliwość pracy na 3 zmiany

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę - w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na start - zgodne z kwalifikacjami i doświadczeniem
  • Możliwość pracy w bardzo nowoczesnej firmie - firma inwestuje w najnowsze technologie
  • Pracę w spokojnym, dobrze zorganizowanym środowisku pracy
  • Dogodna lokalizacja zakładu

PARETTi Rekrutacja

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Magazynier, Opole