Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Opole, opolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 4000–6000 zł brutto / mies.
  • 30.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    MAGAZYNIER
    Miejsce pracy: OPOLE
    Wynagrodzenie: 4000 zł z dodatkami i premią

    Jesteśmy grupą zaopatrującą kompleksowo hurtownie i markety budowlane.
     Są to towary według grup asortymentowych:
    zamocowania, narzędzia, ogród, wentylacja, elektryka i hydraulika.

    Opis stanowiska:

    • wydawanie i przyjmowanie towarów
    • załadunek i rozładunek samochodów
    • kompletacja towaru
    • dbałość o porządek na magazynie i w miejscu przyległym

    Oferujemy:

    • w okresie próbnym wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz zaangażowania od 2800zł do 3500zł z dodatkami i premią
    • możliwość awansu i zarobków powyżej 4000zł z dodatkami i premią
    • pracę na umowę o pracę w dużej i stabilnej firmie
    • atrakcyjny system premiowy

    Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny:

    kom. 602 63 35 67 lub przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.