Logo Pracuj.pl

Magazynier

MOCHNIK Glass Sp. z o.o.O firmie

  • Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

MOCHNIK Glass Sp. z o.o.

Składowa 6

Opole

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Praca od pon do pt (system dwuzmianowy 6:00-14:00 i 14:00-22:00)
  • Praca w Dziale Magazynu
  • Załadunek / rozładunek towaru
  • Wydawanie / przyjmowanie dostaw
  • Poruszanie się wózkiem widłowym

Nasze wymagania

  • Dokument oraz umiejętność poruszania się wózkiem widłowym (warunek konieczny)
  • Umiejętność organizacji własnej pracy
  • Umiejętność utrzymywania ładu oraz porządku w miejscu pracy
  • Zaangażowanie w pracę

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia

O nas

Firma MOCHNIK Glass specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji komercyjnych, publicznych oraz mieszkaniowych. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo techniczne, indywidualne podejście do klienta oraz wszechstronne wykonanie zlecenia. Posiadamy doświadczenie we współpracy z architektami, projektantami, deweloperami, firmami budowlanymi oraz inwestorami. Naszymi flagowymi produktami są balustrady, przeszklenia, kabiny, daszki, drzwi.

Oferta MOCHNIK Glass kierowana jest zarówno do dużych odbiorców, jak i klientów indywidualnych z Polski, Niemiec, Austrii, Hiszpanii, Czech, Francji oraz innych krajów europejskich. Realizacje sygnowane przez MOCHNIK Glass odniosły wiele sukcesów wśród uznanych firm w Polsce oraz za granicami naszego kraju na rynku szklarskim.

Magazynier, Składowa 6, Opole