Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier opon w salonie samochodowym

ASO MR Sp. z o.o. Sp. K. ''LEXUS KRAKÓW''O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Rodzinna firma Toyota i Lexus Romanowski istnieje na polskim rynku motoryzacyjnym od ponad 27 lat, oprócz stacji Lexus Kraków posiada także trzy salony samochodowe Toyota: w Kielcach i w Radomiu, a także w Krakowie. Słyniemy z legendarnego poziomu obsługi Klienta, a Lexus Kraków jest największym salonem i serwisem samochodów marki Lexus w Polsce. Nieprzerwanie od 2009 roku jesteśmy również liderem sprzedaży marki Lexus w kraju. Obecnie przy ul. Zakopiańska 68, powstał nasz nowy, największy w Europie, salon samochodowy - marki Toyota i Lexus.

Lokalizacja: Ul. Zakopiańska 68

Opis stanowiska:

  • obsługa magazynu opon
  • utrzymywanie porządku, odpowiedniej numeracji, dokładne opisywanie opon oraz ich lokalizacji
  • wyważanie kół i przygotowanie do wydania dla serwisu

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • umiejętność utrzymywania porządku, prowadzenia ewidencji magazynu
  • umiejętność wyważania kół (mile widziane)
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość szkolenia z wyważania kół
  • wyjazdy integracyjne, eventy
  • możliwość przystąpienia do pakietu medycznego

Ogłoszenie archiwalne