Magazynier - Orderpicker

  • Almelo, Bergen op Zoom, Venlo, Holandia
  • Pracownik fizyczny
  • 29.08.2019
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 28.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Magazynier/ Orderpicker
    Miejsce pracy: Almelo, Bergen op Zoom, Venlo
    Czujesz się na magazynie jak ryba w wodzie? Świetnie! Mamy dla Ciebie ofertę pracy!

    Jest to firma, która jest liderem rynku logistycznego, oferuje usługi na całym świecie w zakresie magazynowania,

    logistyki i transportu towarów. Posiada dużą liczbę oddziałów w Holandii, obsługuje wiele znanych marek, w tym odzież, obuwie i biżuterię!

    Magazyn jest czysty i ciepły,

    Posiadasz certyfikat na wózki widłowe? Możesz pracować jako kierowca!

    Nie posiadasz certyfikatu, ale masz doświadczenie? Masz szansę na jego zdobycie!

    W razie potrzeby służymy pomocą!

    Polubiłeś swoją pracę oraz swoje stanowisko? Otrzymasz mozliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy.
    Praca nie spełnia Twoich oczekiwań? Dajemy mozliwość spróbowania swoich sił w innej firmie!

    W okresach zwiększonego zapotrzebowania będziesz mógł pracować więcej godzin,
    które są procentowane.

    Dla Timing nie jesteś numerem tylko osobą!

    Zakres obowiązków (orderpicker):

    • pakowanie / przepakowywanie produktów;
    • rozładowywanie kontenerów, (głównie mężczyźni);
    • metkowanie;
    • zbieranie zamówień.

    Czego wymagamy?

    • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego, niemieckiego bądź holenderskiego;
    • Mile widziane prawo jazdy kat.B.

    Co oferujemy?

    • Zakwaterowanie;
    • Transport;
    • Cotygodniowe wypłaty;
    • Ubezpieczenie;
    • Buty robocze;
    • Opieke polskigo koordynatora.

                                Zainteresowała Cię ta oferta pracy?
                                          Nie czekaj! Aplikuj!