Oferta pracy

Magazynier

Promet Safe sp. z o.o.O firmie

  • Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Rozpoczęliśmy swoją działalność w 1991r. Obecnie jesteśmy jednym z największych producentów zabezpieczeń mechanicznych w Europie, dysponującym trzema własnymi fabrykami, wyposażonymi w najbardziej zaawansowane parki maszynowe. W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Magazynier

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o porządek w przestrzeni magazynowej oraz własnego stanowiska pracy
  • Przyjmowanie i przygotowywanie zamówień/dostaw
  • Kontrola nad wydawanymi z magazynu towarami
  • Tworzenie raportów / sporządzanie dokumentacji

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Zaangażowanie w wykonywanie obowiązki, dokładność

Oferujemy:

  • Przeszkolenie
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie w wysokości 3 500 zł netto
  • Pracę w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku
  • Wolne weekendy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy