Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Bittner Packaging Sp.j.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Poznańska 129/133

Ożarów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek i rozładunek produktów zgodnie z wytycznymi

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • Prawidłowe kompletowanie zamówień zgodnie z wydanymi dyspozycjami systemowymi

  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Uprawnienia kierowcy wózka widłowego

  • Przestrzeganie zasad BHP

  • Zdolności manualne oraz chęć do nauki

  • Znajomość języka polskiego na poziomie co najmniej podstawowym (mówienie i czytanie)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne zarobki uzależnione od doświadczenia oraz umiejętności

  • Pracę w firmie rodzinnej przestrzegającej najwyższych standardów zatrudnienia

  • Dodatkowo: szczepienia, imprezy integracyjne, paczki świąteczne, fundusz socjalny, pomoc finansowa w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych

Producent naczyń i sztućców jednorazowych poszukuje osób na stanowisko magazyniera.

W 1992 roku, korzystając z nowopowstałych warunków ekonomicznych, firma BITTNER rozpoczęła swoją działalność. Początkowo zaopatrywaliśmy rynek lokalny, jednak w szybkim tempie zaczęliśmy podbijać rynki zagraniczne. Dziś jesteśmy największym producentem naczyń jednorazowych z krajowym kapitałem w Polsce.

Zajmujemy się produkcją wyrobów z folii polipropylenowej, polistyrenowej oraz folii biodegradowalnej metodą termo formowania i wtrysku. Podążając za najnowszymi światowymi trendami stale powiększamy nasz park maszynowy i portfolio produktów, jak również unowocześniamy technologie produkcji oraz metody zarządzania. Poza bogatą ofertą wyrobów słuchamy zapotrzebowania rynku dlatego jesteśmy otwarci i przygotowani na wszelkie pomysły naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy