Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

GABONA O firmie

  • Ożarów Mazowiecki, Pruszków, Ołtarzew (pow. warszawski zachodni)

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 lat temu
  • Pracownik fizyczny

Firma o zasięgu międzynarodowym zajmująca się sprzedażą hurtową oraz detaliczną kosmetyków poszukuje kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Opis stanowiska:
  • przyjmowanie towarów dostarczanych do magazynu
  • sprawdzanie przyjętego towaru pod względem ilościowym oraz jakościowym
  • kompletowanie zamówień
  • wydawanie zrealizowanych zamówień
  • prace porządkowe na magazynie
Wymagania:
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • doświadczenie w pracy na magazynie mile widziane
  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne