Magazynier – pakowacz

  • Bydgoszcz, Ciele (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 05.01.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma zajmująca się handlem internetowym GRUPA-MG poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz (okolice), Ciele (pow. bydgoski)

    Zadania:

    • Pakowanie produktów do wysyłki wg przyjętych standardów
    • Przyjmowanie towarów na magazyn i odpowiednie ich rozmieszczenie
    • Konfekcjonowanie towaru dla pakujących
    • Współpraca z innymi pracownikami firmy

    Wymagania:

    • Zaangażowanie, dokładność, dobra organizacja pracy
    • Umiejętność zarządzania czasem pracy
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Wielozadaniowość oraz dokładność w wykonywanych zadań
    • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe (w tym wysokiego składowania)

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia (umowa o pracę)
    • Terminowe wypłaty wynagrodzenia
    • Szkolenie wprowadzające
    • Miłą atmosferę pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.