Oferta pracy

Magazynier/ Pakowacz

AWG Sp. z o.o.

  • Działdowo

    Działdowo, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacją zamówień

  • Przygotowaniem paczek do wysyłki

  • Obsługą zwrotów paczek

  • Załadunkami i rozładunkami

  • Dopasujemy Twoje możliwości do odpowiedniego działu i nie martw się wszystkiego Cię nauczymy!

Nasze wymagania

  • Chęci do pracy 5 dni w tygodniu

  • Życzliwości i otwartości- nasz zespół liczy wiele osób, chcemy aby każdy czuł się u nas dobrze

  • Sumienności w wykonywanych obowiązkach- to m.in. warunkuje nasze premie

  • Szczerości- to dla nas podstawa dobrej i długiej współpracy

To oferujemy

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia

  • Darmowe obiady na każdej ze zmian

  • Przerwę 44 minuty

  • Darmowy transport w dwie strony (Ponad 100 przystanków)

  • Dwie zmiany nie przekraczamy 8 h pracy! 6-14, 15-23

  • 2950 + dodatek za pracę w godzinach 22-23!

  • Wolne wszystkie niedziele i minimum 2 soboty w miesiącu

  • Premie wynikowe od 15-30%

  • Szkolenia i opiekę mentora w pierwszych dniach pracy

  • Darmowe wymazy

  • Kartę podarunkową do wykorzystania m.in. w empiku, multikinie

  • Benefity

  • Dojazd darmowy

  • obiady darmowe

  • karta podarunkowa

  • Darmowe Wymazy

Gotowi na ofertę pracy dla każdego- przy obsłudze zamówień internetowych?

Dla nas nie liczy się wiek i płeć. Zapoznaj się z naszą ofertą i nie zwlekaj.

Umów się na spotkanie, będziemy na pewno w Twojej okolicy, a współpracę rozpocznij od czwartku!

Zadzwoń, sprawdź gdzie odbywa się rekrutacja!

Darmowy transport z m.in.: Olsztyn, Działdowo, Filice, Uzdowo, Janowo, Nidzica, Łyna, Witramowo, Ostróda, Marwałd, Dąbrówno, Szczytno, Łukta i wiele innych!

Nie zwlekaj! Zadzwoń