Oferta pracy

Magazynier - Pakowacz

John Dog Group Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

3 500‐4 000 zł brutto / mies.
  • Wiśniowa 20
    Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

John Dog Group Sp. z o.o. Sp. k.

Wiśniowa 20

Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

John Dog Group to polska firma z siedzibą w Komornikach pod Poznaniem, która działa na rynku produktów dla psów i kotów.

www.johndog.pl

Zadania na stanowisku:

  • Przygotowanie paczek (kompletacja i pakowanie) do wysyłki do klientów sklepu internetowego i klientów biznesowych.
  • Przyjmowanie i rozkładanie towaru.

Kogo szukamy:

  • Odpowiedzialnego i sumiennego pracownika.
  • Doświadczenie w pracy na magazynie mile widziane.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Po okresie próbnym finansowanie szkolenia z obsługi wózków widłowych.
  • Podwyżki stażowe.
  • Premię.
  • Ubezpieczenie.
  • Praca odbywa się w systemie zmianowym.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy