Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier/ Pakowacz

  • Poznań, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 11.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej szukamy osoby na stanowisko:

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na stałe w firmie o czołowej pozycji na rynku,
    • współpraca w oparciu o umowy o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pracę w przyjemnej atmosferze,
    • atrakcyjny pakiet socjalny.

    Zadania:

    • wysyłka - przyjęcia oraz załadunek - rozładunek produktów,
    • obsługa wózka widłowego - dla osób z uprawnieniami UDT lub po ich wykonaniu ze strony firmy,
    • wsparcie dla działu logistyki; wydawanie surowców produkcji.

    Wymagamy:

    • doświadczenia w pracach magazynowych oraz/lub produkcyjnych,
    • umiejętności obsługi wózków widłowych (mile widziane),
    • dostępności 3 -zmianowej.

    Administratorem danych jest Ap Vector z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.