Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier - Pakowacz

CHICACA SP. Z O.O. SP.K.O firmie

2 500‐4 000 zł brutto / mies.
  • Rybnik, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Nowoczesna, modowa marka chicaca.pl w związku z dynamicznym rozwojem i nowymi projektami poszukuje osób, które uzupełnią nasz zespół na stanowisku Magazynier - Pakowacz.

Poszukujemy sumiennej, energicznej, dyspozycyjnej i pracowitej osoby do pakowania zamówień w sklepie internetowym.

Opis stanowiska:

  • przygotowanie towaru do sprzedaży
  • kontrola jakości
  • przygotowanie do odbioru przez kuriera
  • pakowanie zamówień
  • przyjmowanie dostaw
  • obsługa systemów realizujących proces pakowania zamówienia

Wymagania:

  • dyspozycyjność czasowa w pełnym wymiarze
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • sumienność i dokładność
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • dokładność
  • motywacja do pracy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • praca "od zaraz"
  • pracę w młodym zespole w prężnie rozwijającej firmie
  • miła atmosferę pracy
  • możliwość zdobywania doświadczenia i awansu w strukturach firmy
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze na nasze produkty,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej (uwarunkowany stażem pracy),
  • Grupowe ubezpieczenie za życie,

Ogłoszenie archiwalne