Oferta pracy

Magazynier / Pakowacz / Sortowacz paczek (m/k)

TrenkwalderO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Bytom, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik magazynu (m/k)

Numer ref.: PAM/PSA/1020

Miejsce pracy: Psary, ul. Akacjowa

Obowiązki:

  • przygotowywanie paczek do wysyłki,
  • segregowanie paczek zgodnie z oznaczeniami,
  • wykonywanie poleceń kierownika,
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,
  • przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w listopadzie,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (pn-pt 3 zmiany x 8 godz., sobota 2 zmiany x 8 godz., niedziela nocna zmiana x 8 godz.),
  • mile widziane, czynne prawo jazdy kat. B,
  • skrupulatność oraz dokładność,
  • gotowość do pracy stojącej, monotonnej, manualnej.

Oferujemy:

  • pracę od listopada,
  • miejsce pracy: ul. Akacjowa, Psary,
  • bezpłatny transport pracowniczy (Jaworzno, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Mikołów, Katowice, Będzin, Zawiercie, Poręba, Wojkowice Kościelne, Chorzów, Świętochłowice, Bytom, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Czeladź),
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w nowej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość zatrudnienia w strukturach Klienta po 6 miesiącach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe + premia miesięczna,
  • darmowy ciepły posiłek,
  • benefity na preferencyjnych warunkach (Ok System, pakiet ubezpieczenia grupowego, ubezpieczenie medyczne),
  • pełen pakiet wdrożeniowy, możliwość awansu oraz bogata oferta szkoleń.

Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Aleksandra Świeca, tel. 605 121 248.

Zapraszamy do naszego biura w Gliwicach, al. Wojciecha Korfantego 25 lok. 2, w godzinach od 8 do 15.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy