Magazynier - Pakowacz

BIZPROJEKT sp. z o.o.O firmie

  • 32
    Szebnie (pow. jasielski), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

BIZPROJEKT sp. z o.o.

32

Szebnie (pow. jasielski)

Jesteśmy dystrybutorem oraz importerem lamp oraz źródeł światła led. Dystrybuujemy produkty w rynku hurtowym oraz e-commerce.

W naszej ofercie znajdują się produkty takich marek jak Philips, Osram, Polux oraz własna marka LUMILED

Obowiązki:

  • Kompletowanie zamówień
  • Weryfikacja zamówień
  • Pakowanie przesyłek
  • Utrzymanie porządku na magazynie
  • Rozmieszczanie towarów na obszarze magazynu

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie pracy na magazynie,
  • Uczciwość, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Dyspozycyjność,
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Co oferujemy

  • Pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • Adekwatne do zaangażowania warunki finansowe
  • Umowę o pracę (możliwość stałego zatrudnienia)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy