Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - pakowanie paczek

INDIA COSMETICS AND FOOD DISTRIBUTION POLAND sp. z o.o.O firmie

2 8003 500 brutto / mies.

INDIA COSMETICS AND FOOD DISTRIBUTION POLAND sp. z o.o.

Dworcowa 10

Gądki (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

PRACA PRZY PAKOWANIU PACZEK!

Bardzo dobry dojazd z Poznania - możliwość jazdy z innymi pracownikami z Poznania!

Dogodny dojazd z Dworzec Główny PKP Poznań / PKP Starołęka - PKP Gądki - praca od 7:00-15:00!

Zatrudnimy osobę do pakowania paczek w Firmie Kosmetycznej z Gądek (lokalizacja: Dworcowa 10). Przy S11.

- nie jest to praca przy taśmie!

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność

  • punktualność

  • dokładność

  • chęć pracy na dłużej

Mile widziane

  • studenci ZAOCZNI

To oferujemy

  • pracę od zaraz

  • stabilne zatrudnienie

  • wynagrodzenie netto: ok 2700/3200 zł, w zależności od zaangażowania /statusu - posiadamy system motywacyjny po okresie próbnym

Nasza Spółka zajmuje się produkcją oraz sprzedaży produktów konopnych, na rynku zarówno polskim, jak i zagranicznym. Na dzień dzisiejszy jesteśmy jednym z największych, jak nie największym producentem w Polsce, na rynku konopnym.

Przewiń do profilu firmy

Dojazd do pracy:

Dogodny dojazd zarówno autem (biuro mieści się przy samej S11) oraz PKP – Dworzec Główny PKP Poznań / PKP Starołęka --- PKP Gądki, jak i możliwość dojazdu z Poznania autem, z innymi pracownikami Spółki.