Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - pakowanie paczek

REALNE CENY Krzysztof Alchimionek

2 8003 500 brutto / mies.
  • Bagienna 1, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Bagienna 1

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie zamówień, oraz spakowanie.

  • Przygotowanie wysyłek.

  • Rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport wewnątrz magazynu,

  • Zabezpieczenie wyrobów przed zniszczeniem, uszkodzeniem lub kradzieżą, kontrola stanów w magazynie.

  • Odpowiedzialność za prawidłowe przyjęcie i wydanie towaru zgodnie z ustaloną dokumentacją.

  • Obsługa skanera oraz wózka widłowego ( JEŻELI MASZ UPRAWNIENIA)

  • Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane Uprawnienia do obsługi wózka widłowego

  • Umiejętności pracy w zespole.

  • Rzetelności, pracowitości, dyspozycyjności.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, realna premia przyznawana według osiągnięć oraz wyników w pracy.

  • Stałe godziny pracy.

  • Możliwość wyrabiania nadgodzin ( dodatkowo płatne ).

O nas

Firma REALNE CENY od 2013 roku na rynku, zajmuje się sprzedażą wysyłkową wieloma kanałami e-commerce.

STAWIAMY NA ZAUFANIE I SOLIDNOŚĆ.