Oferta pracy

Magazynier

Fabryka Kabli ELPAR Sp. z o.o.

  • Laskowska 1, Parczew
    Parczew, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Laskowska 1

Parczew

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie i przygotowanie towaru do wysyłki zgodnie z zamówieniem

  • odbiór oraz weryfikacja zamówień od dostawców

  • odpowiedzialność za porządkowanie i przechowywanie towarów zgodnie z procedurami obowiązującymi w firmie

Nasze wymagania

  • uprawnienia na wózek jezdniowy podnośnikowy UDT

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

  • doświadczenie na stanowisku magazyniera będzie dodatkowym atutem

  • rzetelność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • odpowiednie do kwalifikacji wynagrodzenie

  • premie absencyjne i wynikowe po okresie próbnym

  • wsparcie w okresie wdrożenia

  • kursy i szkolenia dzięki którym zwiększysz swoje kwalifikacje

  • pakiet benefitów, w tym m.in. możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego, świadczenia z ZFŚS m.in. świadczenia świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, wyprawki szkolne dla dzieci, karnet na basen

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne