Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

MAZOP Group Sp. z o.o.O firmie

MAZOP Group Sp. z o.o.

św. Tomasza 4

Parzniew (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie surowców na magazyn,

  • wydawanie surowców na produkcję,

  • przygotowywanie gotowego produktu do wysyłki,

  • nadzór nad obiegiem wymaganej dokumentacji,

  • utrzymywanie porządku na magazynie.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy magazyniera,

  • zaangażowanie w pracę, sumienność i dyspozycyjność,

  • znajomość obsługi komputera,

  • dobra organizacja pracy ,

  • dokładność, zaangażowanie, punktualność.

To oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatna opieka medyczna + karta multisport,

  • konkurencyjne wynagrodzenie + premie,

  • docelowo praca w systemie zmianowym,

  • przyjazne środowisko pracy.

Firma znajduje się pod adresem: Św. Tomasza 4, 05-808 Parzniew k. Pruszkowa.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji opakowań dla e-commerce jak również rozwiązań opakowaniowych z wykorzystaniem pianek (www.mazop.pl).

Jesteśmy młodym kreatywnym zespołem dzięki czemu nasza produkcja rośnie w bardzo szybkim tempie z roku na rok. W związku z tym poszukujemy ambitnych i nastawionych na rozwój osób do tego aby wspólnie osiągać nowe cele.

Przewiń do profilu firmy